Gosford (Australië 2025)

Gosford (Australië 2025)

Vandaag zijn we gestart in Australian Reptile Park, een leuke, kleine dierentuin met o,a, koala’s. 6 jaar geleden ben ik hier ook geweest en dat was toen de enige plek waar ik koala’s heb gezien. Kangaroes zag ik toen overal, maar geen koala’s. Toch wel een reden om deze dierentuin een bezoekje te brengen. En we mochten even een koala “knuffelen”.

En daarnaast hebben we natuurlijk veel te veel leuke foto’s van diverse Koala’s gemaakt!

6 jaar geleden was het winter (in Australië dan) en geen nationale feestdag. Toen was het een stuk rustiger en liepen er veel meer kangaroes rond. Nu waren het er een stuk minder, helaas, maar toch heeft Keyon er nog één kunnen aaien.

Ook de mega grote schildpad van 6 jaar geleden was er nog, met een verbandje om zijn schild. Darleen vertelde het al, die zag het enkele weken geleden. Ik kon haar dus vertellen dat deze nog steeds een verbandje had.

Omdat het niet een heel groot park is, waren we er ook zo doorheen. Hieronder nog een aantal foto’s van andere dieren, o.a. de Tasmanian Devil, aligators en hagedissen.

https://www.polarsteps.com/FrancescaWiegman/12533436-australie-2025/154004442-gosford

1 reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *